Pages in topic:   < [1 2]
Off topic: Concurs de epigrame - Votare şi rezultate - Rezultate şi felicitări!
Thread poster: Cristiana Coblis
silvia karen
silvia karen
France
Local time: 09:23
French to Romanian
+ ...
Mulţumesc! Sep 9, 2007

Mulţumesc pentru voturi şi scuze pentru întârziere! Nu mă aşteptam la o premiere atât de... călduroasă!! În calitate de epigramistă amatoare, mulţumesc frumos colegilor mei indulgenţi care au apreciat cu generozitate încercările mele mai mult sau mai puţin reuşite. Mulţumesc şi colegilor mei talentaţi care au stat alături de mine în concurs şi care au constituit, într-un fel sau altul, sursa mea de inspiraţie.

Sincere felicitări tuturor!

Vă u
... See more
Mulţumesc pentru voturi şi scuze pentru întârziere! Nu mă aşteptam la o premiere atât de... călduroasă!! În calitate de epigramistă amatoare, mulţumesc frumos colegilor mei indulgenţi care au apreciat cu generozitate încercările mele mai mult sau mai puţin reuşite. Mulţumesc şi colegilor mei talentaţi care au stat alături de mine în concurs şi care au constituit, într-un fel sau altul, sursa mea de inspiraţie.

Sincere felicitări tuturor!

Vă urez o săptămână plăcută şi sper să ne citim în curând!

[Editat la 2007-09-10 06:39]
Collapse


 
Mihaela BUFNILA
Mihaela BUFNILA  Identity Verified
Romania
Local time: 10:23
English to Romanian
+ ...
Şi-n cele din urmă Sep 12, 2007

o tufă mare de flori pentru toţi participanţii!

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket [Edited at 2007-09-12 10:38]

[Edited at 2007-09-12 10:42]


 
Elena Matei
Elena Matei
Local time: 10:23
English to Romanian
+ ...
Felicitări Sep 13, 2007

Felicit in vers
pe toţi cei câştigaţi,
deşi cel mai ades
hazu-i să concuraţi!!!


 
Lucian Ursu
Lucian Ursu
Romania
Local time: 10:23
English to Romanian
Mulţumiri Sep 29, 2007

Mulţumesc pentru premiul acordat, mă onorează mai ales că sunt primele încercări de acest fel.
Felicitări Silviei pentru victoria zdrobitoare cât şi celorlalţi participanţi pentru reuşitele lor epigramistice.


 
Pages in topic:   < [1 2]


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Concurs de epigrame - Votare şi rezultate - Rezultate şi felicitări!






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »