Recent Translator Forum Posts više ne prikazuje "Hrvatski"
Thread poster: alz
alz
alz  Identity Verified
Croatia
Local time: 12:49
English to Croatian
+ ...
Aug 14, 2009

Na mojoj personaliziranoj početnoj stranici, u rubrici:

Non-English forums in your language(s)

od jučer, među jezicima kojih postove pratim, više nema "Hrvatski", klikom na koji bi mi se otvorila stranica hrvatskog foruma.
Što god pokušao s editiranjem, selektiranjem i sl. ništa se ne mijenja, prikazuju mi se samo: Italiano, Deutsch i Nederlands.

Što se točno dogodilo? Možda mi novi moderator može ovo pojasniti?

Ugodan dan svim
... See more
Na mojoj personaliziranoj početnoj stranici, u rubrici:

Non-English forums in your language(s)

od jučer, među jezicima kojih postove pratim, više nema "Hrvatski", klikom na koji bi mi se otvorila stranica hrvatskog foruma.
Što god pokušao s editiranjem, selektiranjem i sl. ništa se ne mijenja, prikazuju mi se samo: Italiano, Deutsch i Nederlands.

Što se točno dogodilo? Možda mi novi moderator može ovo pojasniti?

Ugodan dan svima

ALZ
Collapse


 
Kemal Mustajbegovic
Kemal Mustajbegovic  Identity Verified
Local time: 18:49
English to Croatian
+ ...
Kod mene je sve u redu Aug 14, 2009

Ne znam u čemu bi mogao biti problem ako ste sve probali. Jedino što mi pada na pamet (bizarno, ali moguće) jeste da imate "previše" odabranih foruma pa ne mogu svi stati na traku.

Srdačno!


 
alz
alz  Identity Verified
Croatia
Local time: 12:49
English to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
samo radni jezici Aug 16, 2009

Do sada su mi se automatski prikazivali engleski forumi koji se očito svima prikazuju po defaultu, i ostala 4 neengleska jezična foruma, uključujući "Hrvatski" koji su na popisu mojih radnih jezika (Deutsch, Italiano, Nederlands).

Od prije tjedan dana "Hrvatski" se više ne prikazuje na popisu.

Da bih ga prikazao morao sam kao radni jezični par prijaviti Croatian>Croatian. Sada je sve opet kao i prije.

Možda ovo pomogne nekome sa sličnim problemom.


 
Kemal Mustajbegovic
Kemal Mustajbegovic  Identity Verified
Local time: 18:49
English to Croatian
+ ...
Čudno Aug 16, 2009

Ja nemam "Croatian > Croatian" selektiran kao par pa ipak mi je sve u redu.

Budući da se moderatori ne javljaju na Vaš poziv možda je najbolje iskoristiti "support ticket" i zatražiti pojašnjenje. Uglavnom imam pozitivna iskustva, reagiraju promptno (osim vikendom) i sa zadovoljavajućim rješenjem.

Good luck!


 
Kristina Kolic
Kristina Kolic  Identity Verified
Croatia
Local time: 12:49
English to Croatian
+ ...
SITE LOCALIZER
Odabir foruma koji se prikazuju na naslovnici Aug 16, 2009

Poštovani ALZ,

Možda se nešto poremetilo u Vašim postavkama nakon nedavnih sigurnosnih promjena na portalu. Osobno nisam primjetila nikakvih promjena u prikazu foruma na naslovnici, ali sam imala problema s primanjem obavijesti preko RSS nakon čega bi moja IP adresa bila par sati blokirana. No, sada sve uredno radi.

Jedino što Vam u ovom trenutku mogu savjetovati je da provjerite Vaše postavke o odabiru foruma koj
... See more
Poštovani ALZ,

Možda se nešto poremetilo u Vašim postavkama nakon nedavnih sigurnosnih promjena na portalu. Osobno nisam primjetila nikakvih promjena u prikazu foruma na naslovnici, ali sam imala problema s primanjem obavijesti preko RSS nakon čega bi moja IP adresa bila par sati blokirana. No, sada sve uredno radi.

Jedino što Vam u ovom trenutku mogu savjetovati je da provjerite Vaše postavke o odabiru foruma koji se prikazuju na naslovnici (ovdje: http://www.proz.com/?sp=profile&eid_s=612638&sp_mode=settings&sp_submode=forum_preferences )kako biste bili sigurni da oznaka u kućici ispred naziva hrvatskog foruma nije slučajno nestala. Ukoliko je hrvatski forum uredno označen, predlažem da podnesete zahtjev za podršku klikom na http://www.proz.com/support i da u zahtjevu točno opišete smetnju, jer podrška ima pristup svim Vašim postavkama i može brže locirati izvor problema i riješiti problem. Ukoliko želite, zahtjev mogu podnijeti umjesto Vas nakon što potvrdite gore navedenu postavku.

Srdačan pozdrav,

Kristina
Collapse


 
Kristina Kolic
Kristina Kolic  Identity Verified
Croatia
Local time: 12:49
English to Croatian
+ ...
SITE LOCALIZER
Zahtjev za podršku podnesen Aug 16, 2009

Budući da opciju personaliziranog prikaza foruma i KudoZ pitanja osobno ne koristim jer mi je to lakše pratiti preko RSS, pogledala sam sada i svoju personaliziranu naslovnicu: svi moji odabrani forumi uredno su prikazani na naslovnici, ali ne i KudoZ pitanja. Na mojoj personaliziranoj stranici vide se isključivo KudoZ pitanja iz jednog jedinog jezičnog para.

Podnijela sam zahtjev za podršku i prijavila te smetnje s prikazom odabranih foruma (s naznakom Vašeg profila) i s prik
... See more
Budući da opciju personaliziranog prikaza foruma i KudoZ pitanja osobno ne koristim jer mi je to lakše pratiti preko RSS, pogledala sam sada i svoju personaliziranu naslovnicu: svi moji odabrani forumi uredno su prikazani na naslovnici, ali ne i KudoZ pitanja. Na mojoj personaliziranoj stranici vide se isključivo KudoZ pitanja iz jednog jedinog jezičnog para.

Podnijela sam zahtjev za podršku i prijavila te smetnje s prikazom odabranih foruma (s naznakom Vašeg profila) i s prikazom KudoZ pitanja kako bi smetnja bila što prije uklonjena.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Recent Translator Forum Posts više ne prikazuje "Hrvatski"






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »