Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7]
Powwow: Ankara - Türkiye

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Ankara - Türkiye".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Nilgün Bayram (X)
Nilgün Bayram (X)  Identity Verified
Türkiye
Local time: 17:57
English to Turkish
+ ...
Baybars Bey, Jun 3, 2005

Özden'in oğlu (kedisi Rudi Bey)benim Çıtır kızı görünce bayılır valla:-)

Kuzguna yavrusu Anka görünürmüş:-)))

turengfr
turengfr  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
Yol tarifi Jun 3, 2005

İstanbullular, siz Ankara'ya girince ben sizinle uygun bir yerde buluşurum birlikte gideriz ya da telefonda hallederiz. İstanbul'dan Evren hanım da yok muydu? Konvoy yapsanıza.
Ankaralı arkadaşlardan Ümitköy civarında olan varsa, giderken götürebilirim. İstanbul grubu biz başımızın çaresine bakar, yolu buluruz derse, Ümitköy civarından da kimse yoksa, diğer Ankaralılarla Milli Kütüphane civarında buluşup Ahlatlıbel'e götürebilirim. Arabada, olmazsa takside b
... See more
İstanbullular, siz Ankara'ya girince ben sizinle uygun bir yerde buluşurum birlikte gideriz ya da telefonda hallederiz. İstanbul'dan Evren hanım da yok muydu? Konvoy yapsanıza.
Ankaralı arkadaşlardan Ümitköy civarında olan varsa, giderken götürebilirim. İstanbul grubu biz başımızın çaresine bakar, yolu buluruz derse, Ümitköy civarından da kimse yoksa, diğer Ankaralılarla Milli Kütüphane civarında buluşup Ahlatlıbel'e götürebilirim. Arabada, olmazsa takside boş yerim var, ben nasılsa gideceğim, gelmek isteyeni götürebilirim. Köpek benim için de sorun değil, ayrıca Ahlatlıbel köpekler için tam bir cennet, getirmezseniz yazık olur bence.
Collapse

Nilgün Bayram (X)
Türkiye
English to Turkish
+ ...
Teşekkürler:-) Jun 3, 2005

Çıtır ellerinizden yalar:-)

Yarın evden çıkma saatine kadar itiraz gelmezse kızım da geliyor.

Serkan Doğan
Serkan Doğan  Identity Verified
Türkiye
Turkish to English
+ ...
Lütfen Jun 3, 2005

siz köpekle arkada oturun, ben önde oturayım..

Baybars Araz
Baybars Araz  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
Serkan'a Jun 3, 2005

Köpek, Nilgün hanımın, yani Ankara'dan geliyor, bizim arabada değil merak etme...

Serkan Doğan
Türkiye
Turkish to English
+ ...
Ohh Jun 3, 2005

ya pardon karıştırmışım grubu, her neyse, Allah feleğini şaşırtmasın insana, di mi efenim..

Selçuk Budak
Selçuk Budak  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
İstanbul için yol tarifi Jun 3, 2005

Merhaba arkadaşlar,

Biraz geç kaldığımın farkındayım. Gün boyunca dışarıdaydım. Akşam da, zorunlu bir ziyaret yapmak zorunda kaldım.

İstanbul'dan gelecek arkadaşlar, otobandan hiç çıkmadan, Ahlatlıbel yakınlarına kadar gelebilirler.
ROTA:
1. Otoban üzerinden Sincan geçildikten sonra Gölbaşı istikametine devam edilecek. Gölbaşı'na varılmadan önce, "İncek" çıkışı var. İncek çıkışından çıktıktan sonra, devam edil
... See more
Merhaba arkadaşlar,

Biraz geç kaldığımın farkındayım. Gün boyunca dışarıdaydım. Akşam da, zorunlu bir ziyaret yapmak zorunda kaldım.

İstanbul'dan gelecek arkadaşlar, otobandan hiç çıkmadan, Ahlatlıbel yakınlarına kadar gelebilirler.
ROTA:
1. Otoban üzerinden Sincan geçildikten sonra Gölbaşı istikametine devam edilecek. Gölbaşı'na varılmadan önce, "İncek" çıkışı var. İncek çıkışından çıktıktan sonra, devam edilirse Ahlatlıbel'e ulaşılır. Emin olmak için, yolda gördüğünüz herhangi bir kişiye sorabilirsiniz.

2. Eğer bir aksilik olur da İncek çıkışını kaçırır iseniz, devam edin ve Gölbaşı'nda, Ankara çıkışını kaçırmamaya dikakt edin. Ankara yönüne döndükten sonra, bir iki kilometre sonra Bir köprü çıkışı göreceksiniz. Şu an tam ne yazdığını bilmiyorum, ancak köprünün ikinci ayağında, İncek veya Ahlatlıbel gösterebilir. Köprünün ikinci ayağından köprü üzerine çıktığınızda, doğrudan ahlatlıbele ulaşırsınız.

3. Bir aksilik olur da onu da kaçırırsanız, Dikmen noktasına kadar gelirsiniz. Dikmen noktasından, tam bir U dönüşü yaparak, ters yöne geri dönmeniz gerekecek. Döndükten sonra, yaklaşık 2 km. kadar sonra, köprü ayağından sağa döneceksiniz. Levhaları görürsünüz zaten.

4. Eğer onu da kaçırırsanız, lütfen size iletmiş olduğum cep telefonundan beni arayarak, bulunduğunuz yeri bildirin, gelip alayım.
Otoban haritası için bkz:
http://www.kgm.gov.tr/harita1.asp?resim=4

OTOBAN SİNCAN -> İncek -> Ankara (çıkışlar)

Not: Ahlatlıbel, esintili olabilen bir yer. Bu nedenle, gelecek olan arkadaşlar yanlarında ince bir hırka veya mont bulundurur ise, rahat eder.
Görüşmek üzere
Collapse

murat Karahan
murat Karahan  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
geç kaldýmmm ! Jun 4, 2005

)

Serkan Doğan
Türkiye
Turkish to English
+ ...
Bu kadar Jun 4, 2005

güzel olur yani bir powwow. Manevi organizatörümüz Xola'ya, organizatörümüz Selçuk B.'ye, Devran çalýþanlarýna, köpeðini benden uzak tutan Nilgün Haným'a, ulaþýmda çok yorduðumuz Baybars'a ve daha burada sayamadýðým pek çok insana teþekkürü bir borç bilir, çekilen resimleri e-posta adresime beklerim :}

Nilgün Bayram (X)
Türkiye
English to Turkish
+ ...
Gerçekten Jun 5, 2005

güzeldi. Ben çok keyif aldým. Organizasyon baþarýlý, yer seçimi çok güzeldi.

Katýlan bütün arkadaþlara, organizatörümüz Selçuk Budak'a ve bizlerle birlikte olan cana yakýn ve kibar eþine çok teþekkür ederim.

Ýstanbullu arkadaþlar ayaðýnýza saðlýk, iyi ki geldiniz.

Arzu eden bütün arkadaþlarýmýz katýlabilseydi keþke. Dilerim bir dahakine...

Çýtýr'dan ve benden hepinize sevgiler.

Not: Serkan, Ç
... See more
güzeldi. Ben çok keyif aldým. Organizasyon baþarýlý, yer seçimi çok güzeldi.

Katýlan bütün arkadaþlara, organizatörümüz Selçuk Budak'a ve bizlerle birlikte olan cana yakýn ve kibar eþine çok teþekkür ederim.

Ýstanbullu arkadaþlar ayaðýnýza saðlýk, iyi ki geldiniz.

Arzu eden bütün arkadaþlarýmýz katýlabilseydi keþke. Dilerim bir dahakine...

Çýtýr'dan ve benden hepinize sevgiler.

Not: Serkan, Çýtýr seni öpme fýrsatýný kaçýrdýðýna çok piþman:)Bir dahakine...
Collapse

Serkan Doğan
Türkiye
Turkish to English
+ ...
Anımsama May 31, 2023

Bu etkinliğe dair fotoğrafları bulamıyorum arkadaşlar. Katılanlar yardımcı olursa çok makbule geçer...

Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Ankara - Türkiye

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »